O nas

Wszystko zaczęło się w 2015 roku. W kameralnej kawiarni w Dąbrowie Górniczej spotkali się ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy postanowili powołać do życia spółkę SUBRA GRP Sp. z o.o. Każdego ze wspólników cechowało ogromne zaangażowanie, co pozwoliło na właściwe ukierunkowanie rozwoju firmy oraz zdobycie zaufania klientów. Z biegiem czasu do firmy dołączali kolejni pracownicy, co miało realny wpływ na zwiększanie możliwości 

i zasobów naszego przedsiębiorstwa. W roku 2018 nabyliśmy własny budynek i zmieniliśmy siedzibę, aby zadbać o większy komfort naszych pracowników, klientów oraz kontynuować dalszy rozwój spółki.

Dzisiaj tworzymy zgrany zespół ekspertów z dziedziny finansów, prawa i ekonomii. W postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych zaangażowani są doświadczeni restrukturyzatorzy, prawnicy, analitycy finansowi oraz negocjatorzy. Naszą skuteczność budujemy przez bezpośrednie kontakty z klientem oraz wierzycielami, co pozwala na dobór odpowiednich narzędzi prawnych, finansowych. Nasze niestandardowe działania i procedury sprawiają, że jesteśmy firmą, która wyróżnia się na tle konkurencji swoją skutecznością. 

Wspólnik

Artur Omelczuk

Wspólnik

Michał Kosmacki

Wspólnik

BARTŁOMIEJ PACIA

Wspólnik

Tomasz Makowski

JEDNYM Z NASZYCH GŁÓWNYCH ATUTÓW JEST UMIEJĘTNOŚĆ DOSTRZEGANIA RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ.

Działamy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy w pełni mobili, a kilometry nie są dla nas przeszkodą, zatem zapraszamy do kontaktu i spotkania.

 

Zaczęliśmy od nieba, gwiazd, konstelacji, gwiazdozbiorów, ale na co dzień stąpamy twardo po ziemi. Dlatego zapraszamy do współpracy i sprawdzenia naszych możliwości.

* Subra, gwiazda podwójna spektroskopowo, jasności 3,76m, odległa 116 lat świetlnych, dominuje składnik typu widmowego A5V. SUBRA to jedna z najjaśniejszych gwiazd gwiazdozbioru Lwa. Gwiazdozbiór (konstelacja z łac. constellatio, con od cum ‘z [czym]’ i stella ‘gwiazda’) – grupa gwiazd zajmujących określony obszar sfery niebieskiej.

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

Analiza stanu przedsiębiorstwa, ustalenie strategii działania, komunikacja z wierzycielami…

Upadłość konsumencka

Bezpłatne konsultacje przeprowadzane przez doświadczonych prawników.

Upadłość przedsiębiorców

Kompleksowe wsparcie prawne i biznesowe.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest SUBRA GPR Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie przy ul. Siemońskiej 1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych.RODO